عسل طبیعی | عسل 24


پنج شنبه, 23 مرداد 1399

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

عسل را در فهرست غذای عمومی قرار دهید

 

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، "محمدعلی ناظری" افزود: مصرف سرانه عسل در کشور 450 گرم برآورد شده است که این مقدار هزار و 550 گرم پایین تر از سرانه مصرف کشورهای اروپایی است.عسل 24
وی افزود: عسل که به علت ناشناخته ماندن آن در سبد غذایی مردم همچنان به عنوان یک کالای لوکس به شمار می رود باید در فهرست ارزاق عمومی قرار گیرد.
رییس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان عسل خراسان رضوی گفت: سردرگمی مردم در تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی معضل مصرف کنندگان است که باید با چاپ بروشورهای تخصصی و ارایه مطالب فنی برای مردم معرفی شود.
ناظری همچنین خاطرنشان کرد: تشخیص عسل از طریق تجزیه و نظارت اداره نظارت بر مواد غذایی و شناسنامه دار کردن عسل میسر خواهد بود.
وی افزود: نشر مطالب کذب و گسترش شایعات مربوط به راههای شناخت عسل طبیعی و عسل تقلبی از مدتها قبل توسط دلالان از یک سو و فرصت نداشتن تولیدکنندگان عسل به علت مشغله کاری و همچنین نبود بضاعت مالی از سوی دیگر باعث شده شایعه سازی در شناخت عسل طبیعی شدت یابد.
رییس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان عسل خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی از علایم طبیعی بودن عسل شکرک زدن آن به علت وجود آنزیمهای تولیدشده توسط زنبورها است که با تغییر دمای محیط نگهداری عسل، مواد قندی (فروکتوز و گلوکز) متبلور شده و به اصطلاح شکرک می زند.
این در حالیست که در باور مصرف کنندگان شکرک زدن علامت تقلبی بودن عسل است.
به گزارش اکونیوز، ناظری همچنین گفت: عدم اطلاع رسانی گسترده و مستمر از طریق صدا و سیما از دیگر دلایل کاهش مصرف سرانه عسل است.
وی همچنین گفت: عدم اطلاع رسانی صحیح و بکارگیری عسل در محصولات ثانویه باعث شده مصرف عسل با شروع فصل گرما به شدت کاهش پیدا کند.
محمدعلی ناظری خاطرنشان کرد: مصرف شربت عسل علاوه بر تامین آب، به عنوان شربتی منحصر به فرد که تمام خصوصیات عسل را در خود حفظ می کند برای فصل گرما ناشناخته مانده است.


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
0 #5 ترانه عسل 1391-04-26 22:43
خب این که مشخص کشورهای اروپایی از خیلی لحاظ از ما بالاترن تنها توتغذیه نیستش جالب اینه که اعمال 100 سال پیش اونا رو که ماها فک میکردم خطای خیلی بزرگیه الان به اصلش پی میبریم تازه میدونیم چیه به چیه علم امروز اونا رو هم خیلی ذهنمون باز باشه چند سال دیگه درک میکنیم.تلخه ولی واقعیت :sad:
نقل قول کردن
 
 
+1 #4 ترانه عسل 1391-03-22 21:18
من به کرارت دیدم که اونایی که عسل مصرف میکنند خیلی به طبیعی بودن یا نبودنش اهمیت میدن.
نقل قول کردن
 
 
+1 #3 ترانه عسل 1391-03-22 21:17
اونایی که یه یکی دوبار عسل معمولی حالا نمیگم تقلبی استفاده کرده اند مطمنا با تو استفاده اول از عسل طبیعی راحت مبتونندفرقشو تشخیص بدن.
نقل قول کردن
 
 
+3 #2 sana sana 1391-03-10 11:21
با توجه به اینکه باور عامه نسبت به عسل طبیعی و تقلبی چیه این واقعا سخت و دشواره که باورشون رو تغییر بدی اما عسل 24 تا حدودی این کار و انجام داده و با نهایت تلاشش داره به کارش ادامه میده قرار نیست تمام تغییر باورهای عامه رو ارگان های دولتی انجام بدن اونا نمیکنن باید من و تو به خاطر خودمون انجام بدیم
با بهانه های بیخودی خودتو سست نکن به عسل 24 ها کمک کن
نقل قول کردن
 
 
+7 #1 مهدی اصغرزاده 1391-02-15 04:11
از این حرفها تو مملکت ما زیاد زده میشه. کیه عمل کنه آخه
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products درباره ما اخبار و اطلاعیه ها عسل را در فهرست غذای عمومی قرار دهید