عسل طبیعی | عسل 24


شنبه, 17 خرداد 1399

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

اطلاعیه: افزایش قیمت محصولات از اول آبان ماه سال 91

به اطلاع کلیه مصرف کنندگان، نمایندگان و مشتریان محترم می رساند که از اول آبان ماه سال 91 و برای جبران بخشی از هزینه های به شدت افزایش یافته مواد اولیه و تولید و بر خلاف میل باطنی افزایش حدودا 10% را در قیمت محصولات شاهد خواهیم بود.

مدیران شرکت بعد از انتظاری حدودا 8 ماهه در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور و امید به آرام شدن اوضاع و عدم تغییر قیمت ها در حدود دو سال گذشته راهی جز افزایش قیمت ها در جهت عرضه محصول باکیفیت نیافتند.

در این راستا این شرکت از کلیه هموطنان و مشتریان محترم عذرخواهی نموده و این اطمینان را می دهد که افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه های شرکت بسیار بیشتر از 10% می باشد و این افزایش قیمت را در زمانی که مردم عزیز کشور ما با مشکلات مالی عدیده ای مواجه هستند را برخلاف میل باطنی اعلام می کند.%


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
0 #2 تحقیق و توسعه 1391-09-04 19:55
به نقل از نازنین:
همه چیز قیمتش رفته بالا عسل 24ارزششو داره شما تقصیری ندارید تورم اقتصادیه چکار میشه کرد

همانطور که در اصل خبر عنوان گردید این افزایش قیمت بر خلاف میل باطنی ما می باشد و هم اکنون که 4 آذر ماه می باشد قیمتها را افزایش ندادیم تا گرم آخری که از خریدهای قبلی ما در انبار موجود باشد با همین قیمت عرضه خواهیم کرد و حتی اگر تا آن موقع وضعیت کشور بهبود پیدا کند این افزایش قیمت را لغو خواهیم کرد. در هر صورت نظر ما این است که وضعیت اقتصادی عامه مردم نسبت به گذشته خیلی بحرانی تر شده و به هیچ عنوان راضی نیستیم کسی که نیاز به محصول ما دارد هزینه ای بیشتر از قیمت واقعی بپردازد. امید است که این افزایش قیمت با سر و سامان گرفتن وضعیت اقتصادی کشور هرگز اتفاق نیفتد. با تشکر
نقل قول کردن
 
 
+2 #1 نازنین 1391-09-01 21:31
همه چیز قیمتش رفته بالا عسل 24ارزششو داره شما تقصیری ندارید تورم اقتصادیه چکار میشه کرد
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products درباره ما اخبار و اطلاعیه ها اطلاعیه: افزایش قیمت محصولات از اول آبان ماه سال 91