عسل طبیعی | عسل 24


جمعه, 09 خرداد 1399

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

45 هزار زنبوردار بیمه می شوند

 

 

  "عفت رئیسی" در حاشیه  جشنواره  عسل و سلامت جامعه  که در استان البرز برگزار شد ضمن اشاره به  دغدغه های زنبورداران از بیمه شدن 45 هزار زنبوردار خبرداد وگفت: در راستای توانمندسازی و حمایت از این صنف تا 27 آبان ماه 45 هزار زنبوردار از محل اعتبارات رایانه ها بیمه خواهندشد.

بیمه زنبورداران

وی در ادامه از فقدان بسته های حمایتی و امکانات اجرایی  در حوزه زنبورداری کشور انتقاد کردوگفت : زنبورداران کشور برای مستقل شدن در عرصه تولید کشور نیازمند سیستم حمایتی هستند. 
 

رئیس اتحادیه زنبورداران کشور افزود :امروزه در سراسر دنیا برای کوچ  و جابجایی زنبورها نیز یارانه در نظر گرفته شده است اما متأسفانه در کشورما حمایت های مطلوبی در این خصوص ارائه نشده است .
 
 

رئیسی بیان کرد : دریافت پروانه بهداشتی جهت استانداردسازی در مراحل فراوری و تولید عسل نیز از جمله مواردی است که  زنبورداران را دچار مشکل کرده است  در صورتی که قبل از استانداردسازی مراحل تولید؛ باید تجهیزات و امکانات موجود  استاندارد سازی شود.
 
 

وی در ادامه بیان کرد: مهمترین دغدغه زنبورداران تولید عسل با کیفیت است که عموماً از دید عموم نادیده گرفته می شود .
 
 

رئیس اتحادیه زنبورداران کشور گفت: یک زنبوردار برای تهیه15 کیلو عسل باید در طول سال ، 8 بار کوچ کند و این امر نشان دهنده  زحمت وحوصله تولیدکنندگان عسل  در کشور است .
 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط