عسل طبیعی | عسل 24


سه شنبه, 08 مهر 1399

چرا فقط عسل طبیعی؟

 عسل ۲۴ | فقط عسل طبیعی

1_ به راحتی هضم می شود: مولكول های قند موجود در آن می توانند به راحتی به سایر قندها تبدیل شوند، به همین جهت حتی حساس ترین معده ها نیز می تواند آن را به سادگی هضم كند. بسياري به اين ماده غذايي لقب اكسير طول عمر داده، و معتقدند كه مصرف آن مي تواند طول عمر را افزايش دهد.

2_ منبع بسیار خوبی از آنتی اكسیدان است: نقش بزرگی در جلوگیری از سرطان و همچنین بیماریهای قلبی دارد. علاوه بر آنكه غذاي خوبي به شمار مي آيد، مي تواند به عنوان يك داروي مفيد نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب

آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه عسل

اطلاعیه افزایش قیمت احتمالی

 به اطلاع کلیه مصرف کنندگان، نمایندگان و مشتریان محترم می رساند که از اول آبان ماه سال 91 و برای جبران  هزینه های به شدت افزایش یافته مواد اولیه و تولید در مقابل افزایش قیمت مقاومت کردیم و حتی با توجه به اعلام افزایش قیمت باز هم تا امروز مورخه یکم بهمن ماه سال 91 این افزایش قیمت را لحاظ نکردیم و هم اکنون نیز هیچ تمایلی به افزایش قیمت ها نداریم و از فشارهایی که به مردم وارد می شود نیز بخوبی مطلع هستیم و خودمان را نیز بخشی از مردم می دانیم همچنین با توجه به اعلام خبرهایی از جانب دولت برای بهبود دادن اوضاع اقتصادی کشور در بهمن ماه سال 91 این افزایش قیمت را باز هم به تعویق می اندازیم تا اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد تغییرات قیمت را لحاظ نکنیم و در غیر اینصورت از بهمن ماه سال 91 قیمت ها را تا حدالقل لازم افزایش خواهیم داد. به امید بهبود اوضاع اقتصادی کشور. با تشکر/مدیریت


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
+6 #2 محمدزاده 1391-11-13 03:15
به قول دوست قبلی باز شما انصاف دارید. من الان حدود 3 سال هست که از شما خرید می کنم و از چندین شرکت دیگر نیز خرید کرده ام قیمت های شرکت های دیگر تا الان که 13 بهمن است حدود 2 برابر زیاد شده ولی قیمت شما تو سه سال خیلی کم و مختصر افزایش یافته و حق دارید واقعا من از مسئولان ناراضی ام ولی از شما نه. من الان مطمئنم که شما سود خاصی نمی کنید کاش شرکت های دیگر نیز مثل شما بودند. فقط باید دعا کنیم به حال اقتصادمون.
نقل قول کردن
 
 
+8 #1 Guest 1391-11-04 18:29
دمت گرم خدایی ادم هایی مثل شما کم پیدا میشن
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید