عسل طبیعی | عسل 24


جمعه, 09 خرداد 1399

سلامت ناخن ها به وسیله ی عسل


اگر ناخن های شما زخمی است یا اینکه آنها رو جویده اید و یا انگشتان زخمی دارید زیبا سازی های روتین که از مواد شیمیایی استفاده میکنند ممکن است باعث آسیب و سوزش در انگشتان شما بشوند.

یک روش برای التیام جراحت نوک انگشتان و ناخن ها خیساندن آنها با عسل است. البته خیساندن ناخن ها در آبلموی تازه برای محکم شدن ناخن ها بسیار موثر است و تفاوت عسل با آبلبمو در این است که آبلیمو باعث سفت تر شدن ناخن و عسل24 باعث التیام و رشد مجدد ناخن ها میشود و هم حالت ضد باکتریایی دارد که هم ضد عفونی کننده و هم تقویت کننده است.
اگر شما به مدت نسبتا طولانی از لاک های ناخن استفاده نمایید ناخن شما زرد مانند و پوسته پوسته می شود که این به دلیل عدم رسیدن اکسیژن و نور کافی به ناخن می باشد که عسل بهترین و طبیعی ترین مواد گیاهی برای التیام زخم ها و ضیعیفی ناخن ها می باشد.
البته عسل برای کنده شدن گوشت های حساس اطراف ناخن هم بسیار مفید است. برای راحت تر شدن استفاده میتوانید کمی عسل را گرم کنید. باید انگشتان را به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه در عسل بخوابانید. سعی کنید این درمان را هر شب قبل از خواب انجام دهید. برای زخم های بسیار شدید میتوانید دستها را به عسل آغشته کنید و بعد دستهای خود را با دستکش بپوشانید و در در نهایت بخوابید.
عسل ضد باکتری ( آنتی باکتریال) است و میتواند باکتری روی بریدگی ها را بکشد و از بین ببرد به این ترتیب بریدگی ها از هرگونه آسیب محفوظ میمانند.


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
+5 #1 ترانه عسل 1391-05-14 13:55
خیلی عالیه من خیلیا رو می شناسم که مشکل ناخن و زخمش و از اینا دارن حتما میگم امتحان کنن.
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط