عسل طبیعی | عسل 24


شنبه, 17 خرداد 1399

کیفیت عسل 24 خوب است ولی نوسان دارد

 علی میرقراچولو از بجنورد، بلوار مدرس. 
... در مجموع محصولات آن شرکت نسبت به سایر محصولات مشابه آن منجمله در منطقه خراسان شمالی ( منطقه سکونتم ) از کیفیت خوبی برخوردار می‌باشد ولی خرید نوروز سال 90 که انجام دادم کاهش کیفی نسبی نسبت به سایر ایام داشت که انشاءالله امید آنست که همیشه همچون گذشته با کیفیت عالی بماند.  

عسل

جوابیه عسل24: عسل طبیعی برخلاف سایر مواد غذایی که در کارخانه با یک کیفیت تولید می شود هیچگونه افزودنی ندارد و محصول حاصل از طبیعت می باشد بنابراین هر سری از بسته بندی مختصر نوساناتی با سری های گذشته دارد. این تغییر کیفیت بعضی وقتها بصورت کاهش کیفیت و بعضی وقتها بصورت افزایش کیفیت احساس می گردد. ولی آنچه که مهم است و همیشه با نهایت حساسیت بررسی و کنترل میشود این است که همان خواص باطنی و درجه طبیعی بودنش را در همان سطحی باشد که اعلام می شود. در بعضی موارد خصوصیات ظاهری با حساسیت کمتری کنترل می شود و چون مصرف کننده خصوصیات ظاهری را مشاهده می کند بعضی وقتها احساس می کند که کیفیت عسل کمتر گردیده است.


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
+1 #2 نوروز 1394-11-12 11:18
با سلام و تحیت کیفیت عسل 24 راضی کننده است و مشوق خرید مداوم لکن کیفیت ان در هر خرید متغیر است لذا فصل خرید عسل به نظر من مهم است
نقل قول کردن
 
 
+3 #1 همشهری 1391-05-15 18:45
شاید این نوسان فقط در طاهر باشه شایدم مربوط به فصلها باشه که به احتمال زیاد عسل فصل بهار با زمستان فرق میکنه
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products خدمات و پشتیبانی تجریه مصرف کنندگان کیفیت عسل 24 خوب است ولی نوسان دارد