ASAL24

شنبه, 11 تیر 1401

پیشنهاد خوب سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ASAL24
آخرین تغییرات:  آذر 99

توجه مهم: این شرایط به تناسب برنامه های مالی شرکت بصورت مستمر شامل تغییرات می باشد. قراردادهای عقد شده شامل تغییرات بعدی نمی باشد.
این بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری در سال 99 در کل کشور می باشد

فرم درخواست سرمایه گذاری

مقدمه: بحث سرمایه بری در هر نوع تجارت برای گسترش و تکامل آن از ضروریات هر تشکیلاتی می باشد و در این راستا نیز عسل 24 با داشتن برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت برنامه های توسعه ای را در دستور کار خود قرار داده است. عسل 24 با داشتن برنامه هایی برای تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی (بر پایه عسل طبیعی) در بلند مدت و با کسب پیشرفت های بسیار زیاد در این راستا از شرکت های صاحب علم در زمینه فراورده های عسل طبیعی می باشد. بحث سرمایه گذاری در این شرکت در جهت تبدیل سرمایه های راکد افراد به اشتغال زایی و پیشرفت کشور مورد استفاده قرار گرفته و بخش زیادی از سود حاصله از سرمایه ها را نیز به خود سرمایه گذاران باز می گرداند.

موضوع سرمایه گذاریجهانی سازی برندهای عسل ۲۴ (™ASAL24) و بالکسا (™balexa) - (نفیس ترین عسل بسته بندی شده در خاور میانه و در آینده ای نزدیک فراورده های زیبایی و سلامتی از عسل طبیعی) با ارزش افزوده بالا که به تدریج رونمایی خواهند شد.

مجموع میزان سرمایه پذیری3 الی 9 میلیارد تومان

تنوع سرمایه گذاری: سرمایه گذاری بدون خرید سهام بصورت کوتاه و میان مدت 

توجیه سرمایه گذاری : در تمام کشورهای جهان بانکها در خدمت تولید و رشد اقتصادی کشورشان هستند و سرمایه های کوچک و بزرگ مردم از طریق بانک ها به صنعت و اقتصاد تزریق شده و باعث رونق اقتصادی و در نتیجه آن، بهتر شدن وضعیت زندگی مردم می شود و این بنیادی ترین دلیل و فلسفه وجود بانک ها در هر کشوری می باشد. اما این مساله در کشور ما فرق می کند و بانک ها در اختیار تولید نیستند و نقدینگی مردم را نیز در جهت بهتر شدن وضعیت کشور صرف نمی کنند. مدیران این مجموعه از اواسط سال 1389 تصمیم گرفتند که برای توسعه این مجموعه وقت خود را در هیچ بانکی تلف نکرده و با افراد علاقمند به جامعه و دلسوز مردم همکاری مالی داشته باشند. طبق محاسبه ما همکاری با مردم (حتی با پرداخت سود بیشتر به آنان به نسبت بانک) بهتر می تواند مجموعه را به اهداف تعیین شده خود برساند. ما با این روش در وقت و انرژی خود صرفه جویی می کنیم.
مشارکت سرمایه های شما در کار واقعا مقدس تولید علاوه بر اشتغالزایی مستقیم که یک کار خیر و نیکو می باشد مستقیما به تولید تزریق می شود و شما مطمئن هستید که سرمایه شما بجای سرمایه گذاری در خرید ملک، دلار و یا طلا در تولید استفاده می شود و از نظر ما سود حاصله مقدس و با برکت می باشد. تقریبا کلیه اشخاصی که تا به امروز در این مجموعه سرمایه گذاری کرده اند در این مورد همنظر هستند و اعتقاد دارند که سودی که از این مجموعه دریافت نموده اند حس مطلوبی را به نسبت بانک به آنها القا می نماید. 

بعد از سرمایه گذاری شما بعنوان شریک این مجموعه از پاداش های محصولی در مناسبتهای مختلف اعم از افتتاح خطوط تولید، قراردادهای بزرگ و... استفاده نموده و دارای یک کد تخفیف تا پایان مدت سرمایه گذاری خواهید بود و توسط این کد تخفیف در هر زمانی (در طول قرارداد) می توانید بعنوان یک نمایندگی نیز به فعالیت بپردازید.

اسناد تحویلی در قبال سرمایه گذاری:
1. قرارداد کتبی هولوگرام دار. (کلیه ارقام سرمایه گذاری)
2.چک تائید شده شرکت (هولوگرام دار) به تاریخ پایان زمان سرمایه گذاری. (برای کلیه مبالغ بالای 50 میلیون تومان)
3. تضمین پشتوانه پرداخت اصل مبلغ سرمایه گذاری (بصورت امانت)
     الف: اعطای سفته با مهر ، امضاء و تائید کارخانه و تائید شرکت. (بعنوان تضمین و پشتوانه چک اصل سرمایه شما)
     ب: اعطای گواهینامه تعهد انتقال مالکیت کارخانه  به نسبت مبلغ سرمایه گذاری شما (بعنوان تضمین و پشتوانه اصل سرمایه شما)

مزایای سرمایه گذاری: هر کارشناس و متخصص تجارت و آینده پژوهی با بررسی مدل تجاری ASAL24 می‌تواند آینده روشن این مدل را تضمین نماید. روند پیشرفت تجاری ASAL24 نوید آینده و سود سرشار این تجارت نوین با محصول نفیس را می دهد، ASAL24 برای جهانی شدن نیاز به سرمایه گذاری بیشتر دارد و در این راستا و جهت تشویق عموم مردم به سرمایه گذاری در این شرکت مزایایی را برای سرمایه گذاران به شرح ذیل محفوظ می نماید:
یک) اولویت در خرید سهام (در زمان عرضه عمومی سهام ASAL24 در بورس اوراق بهادار)
دو) تخفیف حداقل از 3 الی 8 درصدی در خرید سهام (به تناسب مبالغ سرمایه گذاری)
سه) تخفیف خرید محصولات طبق جدول ذیل.
چهار) اولویت در سمینارها، مراسمات، تورهای تفریحی، تورهای نمایشگاهی و... (طبق برنامه ریزی های انجام شده)
پنج) ارائه نمونه محصولات جدید تولیدی بصورت رایگان به سرمایه گذاران.
شش) اولویت های استخدام و همکاری با مجموعه مشروط بر داشتن شرایط و توانایی های لازم در سراسر کشور.
هفت) اولویت در دریافت نمایندگی رسمی (و سرپرستی استانی در صورت داشتن شرایط) و با تخفیف  حق کد نمایندگی (و برای سرمایه گذاری های متوسط به بالا در حد رایگان).
هشت) عدم نیاز به وثیقه ملکی و یا ضمانت نامه بانکی در زمان خرید عمده محصولات.

تنها عیب سرمایه گذاری در این شرکت: هر نوع سرمایه گذاری در هر جایی حتما مزایا و معایبی دارد. از آنجائیکه اعتقاد قلبی ما این است که اگر افراد علاقمند به سرمایه گذاری در این مجموعه علاوه بر مزایا معایب این نوع سرمایه گذاری را بدانند با اطمینان قلبی بیشتری سرمایه گذاری خواهند کرد و ما نیز از سرمایه جذب شده بهره برداری بیشتری خواهیم نمود. در این راستا و از سال 91 تا به امروز تنها عیب ذیل توسط سرمایه گذاران قلبی به ما اعلام شده است و ما نیز ضمن اعلام این عیب قدمی در شفاف سازی این همکاری برمی داریم. 
تاخیر احتمالی در پرداخت سود: ما در سالیان گذشته و معمولا برای مبالغ بالای 100 میلیون تومان در 20% موارد سودهای سرمایه گذاری را با چند روز تاخیر پرداخت نموده ایم. گرچه تمام تلاش ما این است که این پرداختی ها دقیق باشد و برای سال 95 نیز چنین برنامه ای داریم ولی شخص سرمایه گذار بهتر است بداند که تفاوت یک مجموعه تولیدی با بانک این است که بانک مهمترین مزیتش پرداخت به موقع است و تولید از آنجائیکه این پول را تبدیل به مواد اولیه می کند و در چرخه تولید از آن استفاده می کند کاملا طبیعی است که در برخی موارد تامین نقدینگی اش با چند روز تاخیر همراه باشد. راهکاری که ما در چنین مواردی در تمام سالهای گذشته استفاده کرده ایم این است که بدون استثنا در تمام مواردی که با تاخیر سود یا اصل پولی را واریز کرده ایم (حتی 1 روز) به تناسب رقم سرمایه گذاری یا هدیه ای از محصولات خود برای سرمایه گذار ارسال کرده ایم و یا مبلغی بعنوان جریمه پرداخت کرده ایم بطوریکه می توانیم ادعا کنیم بالای 95% سرمایه گذاران در نهایت از ما کاملا راضی بوده اند. 

 

برای اطلاعات بیشتر از طریق فرم پایین صفحه و یا با شماره تلفنهای: 33242221-045 یا 33252221-045 (خانم درخشان) تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیامکی این مجموعه به شماره: 3000122045 پیامک ارسال نمائید.

پیشنهاد ویژه سرمایه گذاری کوتاه مدت :
سرمایه گذاری شش ماهه | پرداخت اصل و سود سرمایه در پایان ماه ششم توسط یک فقره چک | سود 23% سالانه
مثال: در این روش اگر 10.000.000 تومان سرمایه گذاری شود یک فقره چک (به همراه قرارداد) به مبلغ: 11.150.000 تومان (یازده میلیون و صد و پنجاه هزار تومان) به تاریخ 6 ماه بعد دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد ویژه سرمایه گذاری میان مدت: 
سرمایه گذاری یک ساله | پرداخت اصل و سود سرمایه در پایان ماه دوازدهم | سود 29% سالانه
مثال: در این روش اگر 10.000.000 تومان سرمایه گذاری شود یک فقره چک (به همراه قرارداد) به مبلغ: 12.900.000 تومان (دوازده میلیون و نهصد هزار تومان) به تاریخ 12 ماه بعد دریافت خواهید کرد. 

ردیف

مبلغ سرمایه گذاری

پیش نیازها

ضمانت/سند

تخفیف خرید محصولات

سودهای متعلقه

1

زیر ده میلیون تومان

عمومی

ارائه قرارداد سرمایه گذاری به همراه برگه رسمی سرمایه گذاری 

7% + سایر تخفیفات

6ماهه: 20% 
1 ساله: 25%
2 ساله: 28%

2

از ده الی سی میلیون تومان

عمومی

قرارداد رسمی + برگه سرمایه گذاری

12% تخفیف خرید محصولات  + سایر تخفیفات

6ماهه: 21% 
1 ساله: 26%
2 ساله: 29%

3

از سی الی شصت میلیون تومان

عمومی

قرارداد رسمی + برگه سرمایه گذاری + چک شرکت (بالای 50)

7% تخفیف خرید محصولات + 50% تخفیف حق کد نمایندگی رسمی

6ماهه: 22% 
1 ساله: 27%
2 ساله: 30%

4

از شصت الی صد و بیست میلیون تومان

منوط به تائید شرکت

قرارداد رسمی + برگه سرمایه گذاری + چک شرکت 

اعطای رایگان حق نمایندگی رسمی (در صورت عدم امکان امتیازی معادل آن) و سایر مزایا

6ماهه: 23% 
1 ساله: 28%
2 ساله: 31%

5

بیشتر از صدو بیست میلیون تومان

منوط به تائید شرکت

قرارداد رسمی + برگه سرمایه گذاری + چک شرکت + برگه تعهد تبدیل به سهام ممتاز در صورت تمایل سرمایه گذار محترم

اعطای رایگان حق نمایندگی انحصاری  (در صورت عدم امکان امتیازی معادل آن) و سایر مزایا

6ماهه: 21% 
1 ساله: 26%
2 ساله: 31%

شرایط دیگر نیز به تناسب درخواست و نیاز شما قابل بررسی می باشند.

فرم درخواست سرمایه گذاری


52 Votes4.85 

دیدگاه‌ها  

 
+2 #56 امیر1234554 1395-11-03 17:44
سلام
من یه زمین دارم به نظرتون پرورش قارچ انجام بدم صرفه مالی داره؟ نیاز ب سرمایه گذار دازم
نقل قول کردن
 
 
+1 #55 سعید عزیز 1395-10-19 11:07
سلام و خسته نباشید ب هم شهری عزیز.
من 30 میلیون سرمایه دارم.
میخواستم ببینم برای سرمایه گذاری کجا باد بیام و سود این 30 تومن چقد میشه؟
با تشکر
نقل قول کردن
 
 
+5 #54 مصیب 1395-07-14 01:39
سلام
حدودا 700 میلیون تومن سرمایه دارم ؛؛
هیچ آشنایی با کار شما هم ندارم
لطف کنین یه توضیح مختصر راجبه کارتون بدین
بعد اینکه اگه این 700 تومن رو به شما بدم ماهی چه قدر بهم میدین؟
نقل قول کردن
 
 
+2 #53 محمدحسن 1395-06-27 15:36
سلام شرایط برای سرمایه گذاری فرق کرده یانه واینکه چرا نرخ سودها درجدول با آنچه درمتن با عنوان ویژه درج شده فرق دارد اگربخواهیم سیتا بیشتربگذاریم جزء کدامیک حساب میشود.ممنون
نقل قول کردن
 
 
+7 #52 فاضل 1395-05-22 09:54
با سلام وتقدیم احترام.لطفا بفرمائید با مشارکت مبلغ یک ونیم میلیارد تومان مشارکت در شرکت شما سود مشارکت سالانه به چه مقدار خواهد بود و ضمانت و وثیقه غیر از شرکت و کارخانه هم امکان ان خواهد داشت . لطفا جواب به امیلم ارسال نمائید.با سپاس
نقل قول کردن
 
 
+4 #51 جهانتاب 1394-09-04 15:21
باسلام اگر امکان دارد یک گزارش از صود وزیان شرکت وترازنامه یا گزارش مالی حسابرسی شده شرکت راجهت سرمایه گذاری خواستارم باتشکر
نقل قول کردن
 
 
+7 #50 base32 1394-04-10 19:07
سلام . روزتون بخیر
به عنوان مثال برای 25 میلیون تومان شرایط چگونه است ؟ در تهران زندگی می کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید برای این مبلغ سرمایه گذاری باید حتما به اردبیل بیاییم یا تهران هم دفتر دارید؟ با تشکر فراوان

پاسخ:
برای 25.000.000 تومان اگر سرمایه گذاری 6 ماهه ویژه مدنظر باشد شما یک قرارداد و چک به مبلغ: 27.875.000 دریافت می نمائید. واگر 1 ساله ویژه مدنظر باشد این رقم به 32.250.000 تومان افزایش پیدا می کند. دفتر اردبیل که هر شخصی می تواند با هماهنگی قبلی مراجعه و کار خود را انجام دهد و انشاءالله مقدمات تاسیس دفتر تهران نیز فراهم شده و در حال بررسی هستیم که دفتر تهران را تاسیس نمائیم. افرادی که با این شرکت آشنایی دارند نیز می توانند با واریز مبلغی بعنوان بیعانه قرارداد را بصورت پستی و بصورت مهر و هولوگرام دار دریافت نمایند و 10 روز فرصت خواهند داشت تا مبلغ سرمایه گذاری خود را به حساب معرفی شده در قرارداد واریز و اصل فیش بانکی را ضمیمه قرارداد نمایند تا قرارداد دارای اعتبار شود. بعبارتی شما با واریز بیعانه قراردادی دریافت می نمائید که در آن بندی وجود دارد که اگر رقم درج شده در قرارداد بحساب واریز شود و فیش واریزی ضمیمه این قرارداد شود پس در اینصورت این قرارداد دارای اعتبار می گردد و در صورتیکه این رقم به هر دلیلی واریز نشود این قرارداد فاقد اعتبار خواهد بود و مبلغ بیعانه واریز شده بعد از کسورات احتمالی به شماره حساب شخص متقاضی مسترد می شود.
نقل قول کردن
 
 
+7 #49 مهدی جهانگیری 1394-04-10 03:32
با سلام.
من در سال 92 در این مجموعه سرمایه گذاری کرده ام و تا حدود 2 ماه دیگر قراردادم به اتمام می رسد. سال پیش قراردادم را با همان شرایط تمدید کردم. حالا سوال اینست که آیا من با همان شرایط قبلی می توانم قرارداد سرمایه گذاری خود را در آن مجموعه محترم تمدید کنم و یا اینکه سود من به نسبت سودهایی که جدیدا تغییر داده اید کمتر می شود؟ لطفا سریعتر بفرمائید تا من از نگرانی دربیام. با تشکر از آن شرکت واقعا محترم.
نقل قول کردن
 
 
+6 #48 تحقیق و توسعه 1394-04-07 03:55
به نقل از base32:
با سلام . من در تهران زندگی می کنم و قصد سرمایه گذاری دارم . لطفا راهنمایی بفرمایید برای سرمایه گذاری باید به اردبیل بیایم یا دفتر در تهران دارید ؟ با تشکر


با سلام و احترام

دفتر اردبیل همیشه پذیرای نمایندگان، سرمایه گذاران و خریداران می باشد ولی با اینحال اشخاصی که از راه دور تمایل به سرمایه گذاری دارند اگر مبلغ سرمایه شان کوچک باشد با واریز بعیانه مستندات برای وی ارسال می شود و در آن مستندات ذکر می شود که در صورتیکه مبلغ به حساب واریز شود قرارداد معتبر می گردد و همچنین اگر مبلغ سرمایه گذاری بالا باشد نماینده شرکت در تهران و اصفهان جهت عقد قرارداد می تواند در خدمت سرمایه گذار باشد.

در صورتیکه حدود مبلغ سرمایه گذاری خود را اعلام نمائید راهنمایی دقیقتری انجام می شود.

با تشکر
نقل قول کردن
 
 
+7 #47 base32 1394-04-07 03:49
با سلام . من در تهران زندگی می کنم و قصد سرمایه گذاری دارم . لطفا راهنمایی بفرمایید برای سرمایه گذاری باید به اردبیل بیایم یا دفتر در تهران دارید ؟ با تشکر

پاسخ بخش مال:
با سلام و احترام

دفتر اردبیل همیشه پذیرای نمایندگان، سرمایه گذاران و خریداران می باشد ولی با اینحال اشخاصی که از راه دور تمایل به سرمایه گذاری دارند اگر مبلغ سرمایه شان کوچک باشد با واریز بعیانه مستندات برای وی ارسال می شود و در آن مستندات ذکر می شود که در صورتیکه مبلغ به حساب واریز شود قرارداد معتبر می گردد و همچنین اگر مبلغ سرمایه گذاری بالا باشد نماینده شرکت در تهران و اصفهان جهت عقد قرارداد می تواند در خدمت سرمایه گذار باشد.

در صورتیکه حدود مبلغ سرمایه گذاری خود را اعلام نمائید راهنمایی دقیقتری انجام می شود.
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products درباره ما بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری