ASAL24

شنبه, 22 مرداد 1401

هفت کاربرد عسل 24 در زیبا شدن

بر طبق فرهنگ لغت عسل ماده‌ای شیرین و زرد رنگ است که زنبورهای مختلف از شهد گل‌ها تهیه می‌کنند

اما جدا از اینکه عسل به عنوان یک ماده غذایی به شمار می‌آید، آیا می‌دانستید که عسل طبیعی یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین مواد برای کمک به زیبایی است؟

 عسل طبیعی

عسل طبیعی شامل موم و شکر و مواد معدنی است و یک مرطوب کننده طبیعی به شمار می‌آید و همانند یک ماده ضد سوزش برای پوست‌های حساس عمل می‌کند.

عسل طبیعی می‌تواند در خیلی از محصولات زیبایی یافت شود، شما می‌توانید این محصولات را در مغازه‌های محلی یا مغازه‌هایی که دارای محصولات زیبایی مطلوب هستند بیابید. جالب اینکه خیلی از این محصولات می‌توانند بسیار گران قیمت باشند اما تعدادی از این محصولات هم می‌توانند در منزل ساخته شوند.

اگر می‌خواهید به راز و رمز زیباسازی عسل طبیعی پی ببرید مواردی که درباره عسل 24 می‌گوییم را امتحان کنید. قبل از استفاده از عسل 24 روی پوستتان مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.


1- ماسک عسل 24:

عسل 24 خالص را روی صورت‌تان بمالید و اجازه دهید که مدتی روی پوست‌تان باشد تا زمانیکه خشک شود. تقریبا پانزده دقیقه برای خشک شدن عسل 24 برروی پوستتان کافی است. وقتی که خشک شد صورتتان را با آب گرم بشویید.


2- پوستی روشن با حمام عسل 24:

برای رطوبت، نرمی و داشتن پوستی روشن، در حمام بعدی‌تان از یک شیشه عسل 24 استفاده کنید. عسل 24 را به پوستتان بمالید و برای مطمئن شدن از خشک شدن عسل 24 برروی پوست از دست‌تان کمک بگیرید، در این حالت با اینکه عسل 24 پوست شما را چسبناک کرده است اما به نرمی و راحتی دست شما روی پوست‌تان حرکت می‌کند. سپس بدنتان را با آب بشویید. نتیجه این کار گردش خون عالی، زیبایی و روشنی پوست خواهد بود.


3- وان عسل 24:

برای خوش بویی و نرمی پوست‌تان، یک چهارم تا یک دوم فنجان عسل 24 به آب وان اضافه کنید.


4- ماساژعسل 24:

یک قاشق چای خوری عسل 24 به همراه کمی پودر بادام را در کف دستان مخلوط کنید و به آرامی روی صورت‌تان بمالید. سپس این معجون عسل 24 و بادام را با آب گرم بشویید.


5- تمیز‌کننده روزانه صورت:

مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل 24 با پودر شیر تهیه کنید، از این محلول به عنوان تمیزکننده مواد آرایش و زدودن کثیفی پوست صورت می‌توانید استفاده کنید و بعد با آب گرم صورت‌تان را بشویید.


6- نرم کننده مو و موهای درخشان:

برای براق کردن موهایتان می‌توانید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل 24 به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم تهیه کنید. طبق معمول با شامپوی همیشگی موهایتان را بشوید و بعد از مخلوط عسل 24 برروی موهایتان بریزید. اجازه دهید موهایتان به صورت نرمال خشک شود، نیازی به شستن مخلوط عسل 24 از روی موهایتان نیست.

برای داشتن موها و پوست سری سالم می‌توانید از مخلوط یک دوم فنجان عسل 24 و دو قاشق سوپخوری روغن زیتون استفاده کنید. موهایتان را با مخلوط عسل 24 آغشته کنید، سپس پوششی روی سرتان بگذارید و اجازه دهید برای سی دقیقه روی سرتان بماند. بعد از سی دقیقه شامپو بزنید و طبق معمول موهایتان را بشویید.


8- جوهرپوست:

برای سفتی، نرمی و مرطوب بودن پوست‌تان می‌توانید مخلوطی از هسته پوست گرفته شده یک سیب و یک قاشق سوپخوری عسل 24 که در ماشین مخلوط کن تهیه کرده‌اید استفاده کنید.

آنقدر مخلوط عسل 24 را هم بزنید تا نرم شود و به آرامی روی پوست صورت بمالید و اجازه دهید برای پانزده دقیقه باقی بماند. بعد پانزده دقیقه مخلوط عسل 24 روی صورتتان را با آب گرم بشویید.

با نکات زیبایی گفته شده در بالا می‌توانید محصولات زیبایی سودمندی را در منزل تهیه کنید. عسل 24 یک محصول فوق‌العاده در زیبایی است چراکه شامل آنزیم‌ها، ویتامین‌ها، و موادمعدنی زیادی است. برای تهیه محصولات زیبایی ابتدا مطمئن شوید عسل 24 خریداری شده‌تان از نوع ممتاز و یا کوهی باشد.


دیدگاه‌ها  

 
+7 #1 زهرا محسنی 1391-01-25 18:22
فقط میگم عسل 24 دوستت دارم. واقعا حس می کنم طلایی. موفق باشید
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products مطالب و مقالات زیبایی پوست صورت و بدن هفت کاربرد عسل 24 در زیبا شدن