ASAL24

شنبه, 22 مرداد 1401

زیبایی اندام با عسل و دارچین

برای داشتن اندامی زیبا و بدون چربی ترکیب عسل و دارچین را به خاطر بسپاریم.
عسل از آغاز تاریخ بشیرت وجود داشته و در زندگی انسانهاجایگاه ویژه ای دارد و دارچین از قدیمی ترین انواع ادویه شناخته شده توسط بشر است دو ماده با خواص شفا دهنده منحصر به فرد خود . مدت مدیدی است که به عنوان یک درمان خانگی در میان عموم مردم شناخته شده است آنزیم عسل طبیعی و اسانس دارچین غذاهای ضد میکروبی هستند که از رشد باکتری و قارچ جلوگیری میکنند.
این دو ماده نه تنها به عنوان نوشیدنی خوش طعم و خاصیت دارویی مورد استفاده قرار میگیرند بلکه طعم دهنده اصلی بسیاری از غذاها میباشند و این به دلیل خاصیت ضد میکروبی موثر آنها است.


برای کاهش وزن هر روز نیم ساعت قبل از خوردن صبحانه یک قاشق چای خوری عسل طبیعی با نصف قاشق چای خوری پودر دارچین را درآب جوش حل کنید و بنوشید دارچین به افزایش میزان انسولین در بدن کمک میکند و فعالیت انسولین را در بدن 20 برابر افزایش میدهد عسل نیز به سو خت و ساز کلسترول نامطلوب و اسید چرب کمک میکند مکانیسم سوخت رسانی بدن را فراهم میکند سطح قند خون را در حد متعادل نگاه میدارد و به هورمونهای بازیابی بدن اجازه میدهد تا تا چربی های ذخیره شده اضافی را بسوزانند.
ادعا میشود که ترکیب این دو ماده شفا دهنده ی طبیعی بسیاری از بیما ریهاست و فایده ی بسیاری برای سلامتی در خود دارند که به چند مورد از درمانها اشاره میکنیم.
درمان بیماریهای قلبی:
عسل طبیعی و پودر داچین را روی نان بمالید و از آن به طور منظم به عنوان صبحانه میل کنید.
درمان ریزش مو :
قبل از استحمام ترکیبی از روغن زیتون گرم ، یک قاشق غذا خوری عسل و یک قاشق غذا خوری داچین را درست کنید و در ریشه موها بمالید و بعد از 15 دقیقه با آب ولرم بشویید.
درمان سرما خوردگی :
در طول فصل سرما هر روز ناشتا ترکیبی از عسل و دارچین با آب ولرم را به صورت روزانه مصرف کنید.
درمان بوی بد دهان :
غرغره کردن با عسل و پودر دارچین که با آب جوش مخلوط شده باشد سبب میشود تا دهان شما در طول روز بوی بد ندهد و خوشبو باقی بماند.

نویسنده سپیده کریمی


نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products مطالب و مقالات زیبایی پوست صورت و بدن زیبایی اندام با عسل و دارچین