ASAL24

شنبه, 31 ارديبهشت 1401

فرصت های همکاری و شغلی

-همکاری به صورت نمایندگی: برای منطقه خود نمایندگی نمایندگی عسل 24 را اخذ نموده و شغلی سودآور و لذت بخش را شروع نمائید. عسل 24 با شتاب فراوانی در حال توسعه بوده و با توجه به سیاست های کلی و استراتژی های بلند مدت هیات مدیره، در آینده بسیار نزدیکی به یک برند بین المللی تبدیل خواهد شد. مهمترین امتیاز در سیستم نمایندگی های این شرکت وجود حق امتیاز (فرانشیز) بوده بطوریکه در آینده می توانید با هماهنگی شرکت حق امتیاز نمایندگی خود را به فروش برسانید. این نکته بسیار مهم در یک نمایندگی می باشد که تابحال هیچ شرکتی در ایران آن را به این شفافیت به مرحله اجرا نرسانده است.

اطلاعات بیشتر..

- همکاری صادراتیبرای ساخت محصولاتی با کیفیت جهانی و برند سازی بین المللی سخت می کوشیم و ایمان داریم که کیفیت و ارتقاء مستمر آن اصلی ترین دلیل برای ایجاد تقاضا در سطح بین المللی برای محصولات ایرانی است. اگر این توانایی را دارید با ما همراه باشید تا بتوانیم با یک همکاری صادقانه و دقیق برای بین المللی کردن یک محصول ایرانی، همکاری لذت بخشی را تجربه نمائیم.

 

اطلاعات بیشتر..

 

-همکاری بصورت بازاریابی: اگر در موقعیتی هستید که برای قشری بزرگ یا کوچک می توانید بازاریابی کنید می توانید بعنوان بازاریاب با ما همکار شوید. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه به یکی از نمایندگان ما مراجعه نموده و یا با مدیریت بازار تماس حاصل فرمائید. 

 

- همکاری از نوع استخدام:از تمام افراد علاقمند به همکاری با گروه سرمایه گذاری و بازرگانی عسل دعوت میشود که نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری و یا ارسال رزومه اقدام نمایند. در صورتیکه تخصص شما مورد نیاز این شرکت باشد با شما تماس گرفته خواهد شد. در حال حاضر به یک مدیر بازرگانی (مدیر بازار) و همچنین مدیریت بین الملل نیازمندیم. 

ثبت درخواست همکاری | ثبت رزومه

 

 

 


41 Votes4.55 
ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products فروش و همکاری بازاریابی و فروش فرصت های همکاری