ASAL24

شنبه, 22 مرداد 1401

پیشنهادات و مشوق ها

مشوق های خرید اینترنتی از فروشگاه ASAL24

- کد تخفیف نقدی 550,000 ریالی - برای اولین خرید: firstorder حداقل خرید برای استفاده از این کوپن: 170,000 تومان | تاریخ اعتبار: تا اطلاع ثانوی
 توضیح : این مشوق جهت تشویق اشخاص جدید که تابحال از محصولات ASAL24 استفاده نکرده اند می باشد و برای هر شخص فقط یکبار قابل استفاده می باشد.

- کد تخفیف: تعریف نشده کف خرید: ***** ریال | تاریخ اعتبار: ***** 
 توضیح : این کد ویژه افرادی است که تمایل به خرید بالای ده میلیون تومان دارند و برای خریدهای پایین تر از این رقم فعال نخواهد شد.

 

 توضیحات:
-کد تخفیف:
کد از پیش تعریف شده ای است که تحت شرایط تعریف شده در فروشگاه اینترنتی عسل 24 فعال شده و در نتیجه مشتری می تواند از تخفیفات یا هدایای در نظر گرفته شده بهره مند گردد.
-تاریخ اعتبار (میزان زمانی اعتبار):
تاریخی است که کد ارائه شده بعد از آن غیر قابل استفاده شده و بی ارزش می شود. این تاریخ در هنگام ساخت کد تخفیف تعریف می شود و عموما غیر قابل تمدید خواهد بود.
-کف خرید لازم:
در صورتیکه برای کدی کف خرید تعیین شده باشد، آن کد زمانی توسط شما قابل استفاده است که مجموع سبد خرید شما حداقل به آن میزان (از لحاظ ریالی) دارای کالا باشد.
راهنمای استفاده و خرید از فروشگاه با استفاده از کد تخفیف:
گام اول: بعد از مراجعه به فروشگاه اینترنتی عسل 24 به آدرس shop.asal24.com و ثبت نام در آن شما بعنوان مشتری در این سایت شناخته خواهید شد. این ثبت نام یکبار برای همیشه خواهد بود و تمام خریدهای قبلی و امتیازات مربوط به وفادارای مشتریان در آن ثبت شده و هر زمان توسط شما قابل پیگیری می باشد. (ما هم همانند شما از ثبت نام اینترنتی زیاد خوشمان نمی آید ولی در اینجا واقعا لازم بود که این زحمت را برای شما ایجاد نماییم. )
گام دوم: همه چیز برای یک خرید هیجان انگیز آماده است. فقط کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و محصولات دلخواه خود را انتخاب نمایید و بعد از تایید سفارش و در صفحه "اطلاعات پرداخت" کد تخفیف خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید تا سیستم کد تخفیف را محاسبه و از جمع مبلغ کسر نماید. و خرید خود را ادامه دهید تا به صفحه پرداخت بانکی برسید و تمام. 

مشوق های اقتصادی..
قبل از هر کاری لطفا توضیحات مشوق را در ستون روبرو حتما مطالعه فرمائید.

مشوق های مشروط.. 
قبل از هر کاری لطفا توضیحات مشوق را در ستون روبرو حتما مطالعه فرمائید.

 

- تا اطلاع ثانوی برای کلیه قراردادهای عقد شده (کلیه نمایندگی ها و فروشگاههای اختصاصی) از لحظه عقد قرارداد به مدت 100 روز 6% اضافه کالا به شرط رعایت کف خرید قرار داده خواهد شد.
- برای افراد مشمول تا روز 100 این طرح ادامه خواهد یافت و در صورتیکه متوقف شود فقط برای قراردادهای از تاریخ متوقف شدن به بعد تعلق نخواهد گرفت.
- تخفیف موضوع این بند علاوه بر کلیه تخفیفهای دیگر می باشد.

 71 Votes4.75 
ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products فروش و همکاری بازاریابی و فروش پیشنهادها و تخفیفات مشوق