ASAL24


شنبه, 22 خرداد 1400

مصرف عسل ۲۴ در ابتدای صبح عملکرد مغزی را به شدت بهبود می بخشد

با سلام خدمت کلیه کارکنان و مخصوصا مدیر محترم عسل 24

اینجانب یکی از مصرف کنندگان دائمی شما از تهران هستم و در دانشگاه علوم پزشکی نیز مشغولم.

یه نکته ای که خودم بعد از مصرف عسل 24 به آن رسیدم و احساس می کنم این دینی است در گردنم که بابت حفظ کیفیتتان در این چند سال گذشته باید به شما و سایر مشتریان بگویم و تشکری کاربردی از شما کرده باشم.

عسل طبیعی

اصل مطلب این است که ما معمولا نیاز داریم که صبح ها عملکرد مغیزی ما بهتر باشد مغز ما بزرگترین نیازمند انرژی و مصرف کننده آن در بدن می باشد که خالص انرژی دریافت شده بعد از هضم غذا را مصرف می کند (همانند پردازنده یک موبایل که از باطری آن مصرف می کند) حالا یه نکته خیلی مهم این وسط هست. مغز نیاز داره یه انرژی بدون نوسان بهش برسه و بصورت خودمانی اگه بگم نباید انرژی که به مغز می رسه نوسان داشته باشه. در حالت عادی ما برای رسیدن به چنین حالتی باید غذای پر انرژی مصرف کنیم ولی این غذای پر انرژی چون نیاز به هضم داره قبل از اینکه انرژی از خودش به مغز بده اول معده با تمام توان انرژی موجود را مصرف می کنه (خواب آلودگی بعد از غذای سنگین) به عبارتی وقتی بعد از خوردن غذا خوابمان می آید یعنی انرژی ما کم شده (همانند موبایلی که وقتی شارژش کمتر میشه عملکردش ضعیف میشه و نور صفحه و.. کم میشه) حالا ما از یه طرف نیاز داریم غذا بخوریم که انرژی بگیریم و از طرفی وقتی غذا میخوریم نیاز به این داریم که منتظر بمانیم هضم بشه و بعد برای ما قابل استفاده بشه. ما یه وقتهایی مثل اول صبح نیاز داریم چیزی به ما انرژی بده که بصورت موقتی انرژی فعلی ما را تحلیل نبره (نیاز به هضم نداشته باشه) چون وقتی غذایی مثل چایی شیرین، پنیر، املت و حتی میوه می خوریم معده شروع به هضم کردنشان میکنه و برای حدود نیم ساعت انرژی ما خیلی کمتر هم میشه و همین خستگی و سرحال نبودن اول صبح یک حس منفی به ما می ده که فکر می کنیم سرحال نیستیم و چون تلقین کردیم معمولا تا ساعات اولیه صبح ما ایرانیا سر حال نیستیم.

چه کنیم؟

راه حل اثبات شده شخص من استفاده از عسل طبیعی (شخص من فقط عسل 24) هست و خواهد بود.

چرا؟ چون عسل  بدلیل اینکه نیاز به هضم شدن نداره و یه انرژی خالصی تولید می کنه که این انرژی در بدترین حالت ممکن نیز تبدیل به چربی نمی شن و از اون ور معده به هیچ عنوان شروع به کار سنگین و پردازش نمی کنه (خیلی ریلکس می مونه) و انرژی عسلی که مصرف نموده ایم بعد از چند دقیقه وارد خون ما میشه  در این حالت مغز به بالاترین عملکرد مغزی خود در ابتدای صبح میرسه و میتونه هر چقدر لازمه با نهایت بهره وری کار کنه. چون هم مغز در شب گذشته استراحت کرده و هم الان انرژی در اختیار داره.

در نهایت من خوشحالم که در شهری مثل تهران محصول عسل 24 را می توانم بدست بیاورم (البته با زحمت زیاد - بعلت مراکز فروش خیلی کم در حال حاضر) و باز خوشحالم که شرکتی پیدا شده که هدفش عرضه محصولات فراتر از کیفیت های معمولی هست. ایمان دارم این راه عسل 24 در کوتاه مدت به ضرر خودشه ولی در بلند مدت برنده نهایی خودشه. من به شخصه هر حمایتی لازم باشه انجام میدم. با تشکر


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها  

 
+2 #2 ابراهیم حسین بر 1394-01-12 01:07
صرف عسل ۲۴ در ابتدای صبح عملکرد مغزی را به شدت بهبود می بخشد

آره حیلی خوبه
نقل قول کردن
 
 
+2 #1 ساغر 1393-09-17 09:19
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر

کلیه نظرات (بغیر از تبلیغاتی و غیراخلاقی)منتشر خواهند شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ASAL24™ | "Only Rare Honey"® Products خدمات و پشتیبانی تجریه مصرف عسل ۲۴ مصرف عسل ۲۴ در ابتدای صبح عملکرد مغزی را به شدت بهبود می بخشد